Tarcza diamentowa do cięcia Klingspor DT600GU 180x2,6x22,23 mm
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: 336616
Kod produktu: 049808
Kod kreskowy: 4014855293056
Cechy produktu
Tarcze diamentowe
- Cięcie / Szlifowanie Cięcie
- Średnica 180 mm
- Grubość 2,6 mm
- Średnica otworu 22,23 mm
- Zastosowanie Kamień
- Producent KLINGSPOR
Opis
TARCZA DIAMENTOWA DO CIĘCIA KLINGSPOR DT600GU 180x2,6x22,23 mm
Te tarcze diamentowe do cięcia są przeznaczone specjalnie do cięcia twardych rodzajów kamienia, takich jak granit, lastriko i innych materiałów budowlanych, jakie są używane w architekturze krajobrazu i w zakładach kamieniarskich. Oznaczenie Supra opisuje tarcze do cięcia jako profesjonalne narzędzie o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Użytkownicy muszą pamiętać o tym, że tarcza została zaprojektowana do pracy na szlifierce kątowej.
Inne cechy diamentowej tarczy do cięcia DT 600 GU Supra
Uzębienie standardowe zapewnia wysoką prędkość posuwu przy dobrych właściwościach tnących. Dzięki temu można tą tarczą wykonywać gładkie cięcia wszystkich rodzajów granitu. Tarcze odznaczają się wysoka szybkością skrawania dzięki wysokiej agresywności. Jednocześnie charakteryzują się długą żywotnością. Własna produkcja tarcz do cięcia pozwala firmie Klingspor zagwarantować niezmiennie wysoką jakość niezależnie od zastosowania. Jakość i bezpieczeństwo tarcz diamentowych do cięcia są na bieżąco kontrolowane zgodnie z wytycznymi oSa. Tarcze do cięcia spełniają również wymagania europejskiej normy bezpieczeństwa EN 13236.
ZASTOSOWANIE
- materiały budowlane,
- granit,
- lastrico.
PARAMETRY
- klasa: supra
- rozmieszczenie segmentów: standardowe
- forma: spawany laserowo
- średnica: 180 mm
- grubość: 2,6 mm
- otwór: 22,23 mm
- producent: Klingspor
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Bezpieczeństwo tarcz do cięcia i szlifowania zgodnie z UE 2023/988 wymaga używania okularów, masek, rękawic i ochronników słuchu. Przed pracą sprawdź stan tarczy – nie używaj uszkodzonych. Mocowanie musi być zgodne z instrukcją, a prędkość nie przekracza zalecanej. Unikaj nadmiernego nacisku i pracy w pobliżu materiałów łatwopalnych, zapewniając dobrą wentylację. Po pracy umyj ręce i twarz. Wszystkie działania wykonuj zgodnie z instrukcją i przeznaczeniem dla maksymalnego bezpieczeństwa.
Producent
Klingspor sp. z o.o.
Tadeusza Regera 58
43-382 Bielsko-Biała, Polska