Rękawice spawalnicze skóra licowa MIG/MAG 8,5 Weldas 10-2655 r. M
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: 10-2655M
Kod produktu: 016288
Kod kreskowy: 8718564520781
Cechy produktu
Rękawice
- Przeznaczenie Spawalnicze Mig
- Rozmiar 8,5
Opis
RĘKAWICE SPAWALNICZE MIG/MAG WELDAS 10-2655 rozm. M
W części dłonicowej zastosowano licową skórę z bizona oraz podszewkę COMFOflex na grzbiecie. Mankiet wykonano z dwoiny bydlęcej i wypodszewkowano bawełną. Rękawica jest szyta 4 + 5-krotnie plecioną nicią KEVLAR® .
ZASTOSOWANIE
Rękawice spawalnicze przeznaczone do spawania metodą MIG/MAG oraz do spawania elektrodą.
PARAMETRY
- rozmiar: M 8,5
- materiał: ThunderingBison™ rękawica spawalnicza ze wzmocnioną dłonią z licowej skóry z bizona, mankiet z dwoiny bydlęcej a grzbiet z podszewką COMFOflex®.
- szyte nićmi KEVLAR® 4 ply + 5 ply,
- typu spawalniczego,
- cześć dłoniowa wykonana z licowej skóry bizona ,
- długość rękawicy: 37cm,
- kolor: szaro-zielony,
- producent: WELDAS,
- norma: EN 12477 (2001+A1:2005) TYPE A,
- certyfikaty: TÜV BP 60152714 0001, TÜV 60403193 003 Kat II.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Ostrzeżenia bezpieczeństwa (UE 2023/988): Używaj zgodnie z instrukcją producenta i przeznaczeniem. Przed użyciem sprawdź stan rękawic pod kątem pęknięć, przetarć i zużycia. Stosuj odpowiedni typ rękawic dopasowany do rodzaju wykonywanej pracy i materiałów. Nie modyfikuj ani nie zdejmuj ochrony podczas pracy. Przechowuj w suchym miejscu, z dala od wilgoci, olejów i źródeł ciepła, aby zachować właściwości ochronne.