CX80 chemia techniczna

CX80 chemia techniczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma CX80 wytwarza unikalną gamę produktów, które nie zawierają związków aromatycznych i są przyjazne środowisku. Mają one zastosowanie zarówno w przemyśle: budownictwie, górnictwie, transporcie drogowym, morskim, kolejowym, lotniczym jak i na rynku konsumpcyjnym FMCG.

 Chemia techniczna CX80

Rodzaje produktów CX80

-preparaty wielozadaniowe

-smary

-silikony wysokotemperaturowe

-silikony

-uszczelniacze

-kleje cyjanoakrylowe

-kleje anaerobowe do metalu

-kleje hybrydowe

-preparaty czyszczące

-spawalniczy preparat antyodpryskowy

-żywice epoksydowe, uszczelniacze

-oleje

-preparaty samochodowe

-powłoki ochronne

-CAR CARE LINE

-ECO kleje

-Antybacterial Antyvirus

Jak dobrać odpowiedni preparat CX80?

Przede wszystkim musimy zadać sobie pytanie co będziemy robić i czego w związku z tym potrzebujemy? CX80 ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów przydających się w różnych dziedzinach od silikonów wysokotemperaturowych przez preparaty samochodowe aż do smarów co oznacza, że możecie w jednym miejscu kompleksowo zaopatrzyć się z wszystkie potrzebne rzeczy.

 

Preparaty wielozadaniowe CX80

KONSERWUJĄCO NAPRAWCZE odmrażają zamki, szybko rozluźniają zardzewiałe i zapieczone elementy, czyszczą i zabezpieczają urządzenia przed rdzą, usuwają brud, kurz, ślady po kredkach i flamastrach, gumie do żucia i środkach klejących, KONSERWUJĄCO NAPRAWCZE TEFLON idealnie nadaje się jako smar do łańcuchów, przerzutek, linek hamulcowych, kół zębatych zwiększa ich żywotność, zmniejsza tarcie między elementami przekładni oraz ich zużycie, może spełniać rolę środka antyadhezyjnego, wykorzystywany w procesach związanych z formowaniem elementów z kauczuku oraz tworzyw sztucznych.

CX80 preparat wielozadaniowy

Smary CX80

DO PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO, SILIKONOWY do tworzyw sztucznych i gumy, syntetyczny do bardzo trudnych warunków, odporny na wodę, DO ŁOŻYSK WYSOKOOBROTOWYCH, SUCHY PRZEŹROCZYSTY, odporny na zanieczyszczenia, przeznaczony do suchego smarowania punktów tarcia, WODOODPORNY do bardzo trudnych warunków, odporny na wodę morską, PENETRUJĄCY do ruchomych części pracujących w bardzo wysokich temperaturach (240°C).

CX80 smary

Silikony wysokotemperaturowe CX80

PROFESSIONAL odporny na bardzo długie działanie wysokich (+380°C) i niskich (-65°C) temperatur, elastyczny, doskonale uszczelnia i klei większość powierzchni ( szkło, aluminium, ceramika i metal), PROFESSIONAL EKOLOGICZNY jednoskładnikowy, trwale elastyczny. Lepka pasta w kolorze szarym o bardzo dobrej przyczepności do szorstkich powierzchni.

CX80 silikony wysokotemperaturowe

Silikony CX80

SILICX KLEJ DO SILIKONU SUPER RTV bezbarwny, elastyczny, samopoziomujący klej-uszczelniacz o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych, pochłania wstrząsy i drgania, NEUTRALNY budowlany o utwardzaniu neutralnym do uszczelniania i spoinowania większości materiałów, w tym wielu tworzyw sztucznych i metali, WIELOZADANIOWY do spoinowania i fugowania materiałów ceramicznych, szkła i niektórych metali.

CX80 silikon

Uszczelniacze CX80

SEALANT KOMINKOWY to ognioodporna masa uszczelniająca do napraw i uszczelnień w miejscach wystawionych na działanie bardzo wysokich temperatur, np. w kominkach, piecach, rusztach.

CX80 uszczelniacze

Kleje cyjanoakrylowe CX80

BONDICX 01/05/06/20/48/60/96/GEL to jednoskładnikowe, szybkowiążące, pozbawione rozpuszczalników kleje. Ich odporność temperaturowa wynosi od -30°C do 100°C, połączenia tworzone za pomocą tego kleju zapewni wytrzymałość na paliwa oraz oleje.

CX80 klej cyjanoakrylowy

Kleje anaerobowe do metalu CX80

RC20G, RC22/38/41/42/43/65/69/70/72/74/77 używane przede wszystkim do uszczelniania oraz łączenia dwóch jednakowych lub różnych metali (stal, mosiądz, aluminium), zapewniają one skuteczne zabezpieczenie przed wyciekaniem gazów, cieczy, wilgoci, a także przed zanieczyszczeniami.

CX80 klej anaerobowy

Kleje hybrydowe

HYBRICX 35C/45C/70S/PREMIUM kleje hybrydowe, szczególnie często stosuje się do łączenia lekkich konstrukcji składających się z elementów o cienkich ściankach. Kleje hybrydowe można także stosować jako uszczelniacze zapobiegające utracie ciśnienia cieczy, blokujące wnikanie skondensowanej wody i zabezpieczające w ten sposób przed korozją.

CX80 klej hybrydowy

Preparaty czyszczące CX80

CLEANER koncentrat czyszcząco-odtłuszczający, CLEANER PROF preparat zalecany do mycia i odtłuszczania powierzchni przed klejeniem, naprawą lub montażem elementów maszynowych, CONTACX preparat czyszczący i rozpuszczający, stworzony specjalnie dla elektroniki i elektrotechniki, ECO CLEANER wielofunkcyjny, biodegradowalny produkt do mycia i odtłuszczania w 100%, ENGINE CLEANER preparat do czyszczenia silników samochodowych, fugi i spoiny, GAS LEAK DETECTOR preparat do wykrywania nieszczelności w instalacjach sprężonego powietrza i gazu, nawet pod bardzo niskim ciśnieniem, INOX CLEANER preparat do czyszczenia i konserwacji stali kwasoodpornej, kominki i ruszty, LABEL REMOVER preparat do usuwania naklejek, ODRDZEWIACZ ON RUST MoS₂ wyrzucane pod ciśnieniem, sprężone powietrze do czyszczenia zewnętrznych i wewnętrznych elementów sprzętu elektronicznego i biurowego, ON RUST błyskawiczny, wysokowydajny odrdzewiacz, ON RUST ICE odrdzewiacz z efektem zamrażania, SPRĘŻONE POWIETRZE NIEPALNE wyrzucane pod ciśnieniem sprężone powietrze do czyszczenia zewnętrznych i wewnętrznych elementów sprzętu elektronicznego i biurowego, XBRAKE CLEANER błyskawiczny preparat do czyszczenia hamulców.

CX80 preparaty czyszczące

Spawalniczy preparat antyodpryskowy CX80

EASY WELD spawalniczy preparat antyodpryskowy.

 CX80 EASY WELD

Żywice epoksydowe, uszczelniacze CX80

AUTO WELD SPAWANIE NA ZIMNO dwuskładnikowa żywica epoksydowa do łączenia wszystkich twardych powierzchni, KWIK WELD SPAWANIE NA ZIMNO szybkoschnący dwuskładnikowy klej epoksydowy do wszystkich twardych powierzchni, SILVWELD dwuskładnikowy, przeźroczysty klej epoksydowy ogólnego przeznaczenia, STIK WELD dwuskładnikowe szczeliwo epoksydowe wzmocnione stalą.

CX80 Żywice epoksydowe uszczelniacze

Oleje CX80

AGREGICX olej mineralny do kosiarek i agregatów, DACNICX olej mineralny do sprężarek powietrza, PNEUMACX ANTIFREEZE olej syntetyczny do narzędzi pneumatycznych, PNEUMACX M olej mineralny do narzędzi pneumatycznych.

CX80 Oleje

Preparaty samochodowe CX80

CARBU EGR CLEANER środek do szybkiego i efektywnego czyszczenia gaźników, przepustnic, wtryskiwaczy, zaworów EGR i całych układów paliwowych w silnikach benzynowych, MIRROR BOND preparat do klejenia i mocowania wstecznych lusterek samochodowych do przedniej szyby, PROTECTOR METAL specjalistyczny preparat do zabezpieczania antykorozyjnego z bardzo dobrymi właściwościami wypierania wody, SMAR DO HAMULCÓW do tłoczków, prowadnic i cylindrów hamulcowych, SPRAY DO PASKÓW KLINOWYCH do wszystkich rodzajów pasów napędowych. Służy do wzmocnienia siły ciągu pasa, zapobiegając jego ślizganiu się, spowodowanemu: ciepłem, zimnem, wilgocią lub pyłem, przedłuża okres używalności pasa, STARTING FLUID preparat ułatwiający rozruch silników benzynowych i dieslowskich w niskich temperaturach, WINDOW DEICER preparat do odmrażania szyb samochodowych, skuteczny do -50 ºC.

CX80 preparaty samochodowe

Powłoki ochronne CX80

ALUCYNK SPRAY i CYNK SPRAY szybkoschnące środki zabezpieczające przed korozją, OLEJ DO GWINTOWANIA I WIERCENIA preparat przeznaczony do skrawania metali żelaznych i nieżelaznych, WOSK DO OCHRONY PODWOZIA preparat na bazie wosku o działaniu przeciwkorozyjnym do antykorozyjnego zabezpieczania podwozi samochodów, WOSK DO PROFILI ZAMKNIĘTYCH do ochrony wnęk karoserii podatnych na korozję.

CX80 powłoki ochronne

CAR CARE LINE CX80

COCKPIT PROTECTOR TEFLON aerozol do czyszczenia i polerowania deski rozdzielczej samochodu, INSECT REMOVER gotowy produkt do łatwego usuwania owadów oraz organicznych pozostałości z karoserii, szyb, zderzaków, reflektorów, kasków i osłon, RIM CLEANER środek do czyszczenia felg, TIRE PROTECTOR TEFLON aerozol do pielęgnacji i konserwacji opon.

CX80 car care line

Eco kleje CX80

ECOBONDICX KLEJ DO DREWNA EKOLOGICZNY montażowy do drewna, do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz, ECOBONDICX KLEJ KONSTRUKCYJNY EKOLOGICZNY przeznaczony do naprawy lub łączenia elementów karoserii samochodów osobowych, ciężarowych oraz zabudów specjalistycznych, ECOBONDICX KLEJ MONTAŻOWY EKOLOGICZNY błyskawiczna przyczepność, przeznaczony do wszelkiego rodzaju materiałów i powierzchni, do stosowania w każdych warunkach. Klei elementy wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, wykonane z materiałów chłonnych i niechłonnych, ECOBONDICX USZCZELNIACZ AKRYLOWY EKOLOGICZNY materiał do wypełniania szczelin i pęknięć w tynkach, murach, drewnie oraz do połączeń między ościeżnicami a tynkiem lub elementami sidingu.

cx80 eko klej

CX80 Antibacterial Antiviral

produkt do higienicznej dezynfekcji zarówno rąk, jak i powierzchni. Posiada działanie bakteriobójcze i wirusobójcze. Ze względu na przeznaczenie do skóry posiada dodatki pielęgnujące dłonie, zapobiegające nadmiernemu wysuszaniu. Działa w 30 sek.

CX80 środek antybakteryjny
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl