PIHER

PIHER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ściski PIHER to komfort w codziennej pracy. W dzisiejszym poście chcielibyśmy Wam przedstawić co my mamy Wam do zaoferowania.

 

Ściski stolarskie, ślusarskie, spawalnicze

Ściski stolarskie, ślusarskie, spawalnicze

Ściski marki PIHER przeznaczone do pracy w różnych gałęziach przemysłu takich jak stolarstwo, ślusarstwo czy spawalnictwo. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, charakteryzują się bardzo dużą żywotnością. Natomiast dzięki mnogości oferty każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie do swoich potrzeb.

Ściski stolarskie, ślusarskie, spawalnicze model G

 Ściski stolarskie, ślusarskie, spawalnicze model G

Wykonane z wysokiej jakości materiałów ściski typu G. Posiadają możliwość zastosowania ścisków w stolarstwie, ślusarstwie lub spawalnictwie. Dostępne w różnych wariantach i rozmiarach.

Multipodpory i akcesoria

 Multipodpory i akcesoria

Multi-podpora (rozpórka) marki PIHER o dużej sile udźwigu, nawet do 300 kg. Przeznaczona do użytku w wielu branżach takich jak: stolarstwo, budownictwo, transport itd. Możliwość zastosowania różnych akcesoriów oraz różnych stóp do podpór pozwala na szeroki wachlarz zastosowań.

Mogą służyć między innymi jako:

-rozpórki do montażu drzwi

-wsporniki do półek

-podpory do zabezpieczania ładunku podczas transportu

-podpory stropowe

Podstawowe cechy podpory:

-uchylne, antypoślizgowe stopy dostosowujące się do każdego kąta pracy

-stalowe rury o grubości ściany 1 mm

-nylonowy uchwyt wzmocniony włóknem szklanym

-śruba regulująca siłę nacisku

-unikalny, opatentowany system regulacji i blokady

-mechanizm sprężynowy do szybkiej blokady

Multizaciski uniwersalne

Multizaciski uniwersalne

-wytrzymałe, nylonowe szczeki

-śruba, os oraz wzmocnienia wykonane ze stali

-antypoślizgowe, gumowe nakładki

-maksymalna siła nacisku 150 kg

-do powierzchni płaskich i profilowanych, rur

Ściski klamrowe, stopniowe, sprężynowe

Ściski klamrowe, stopniowe, sprężynowe

Wykonane z wysokiej jakości materiałów ściski klamrowe. Ściski do zastosowania między innymi w stolarstwie, ślusarstwie lub spawalnictwie. Dostępne w różnych rozmiarach i wariantach.

Ściski z opaską zaciskową

Ściski z opaską zaciskową

Wykonane z wysokiej jakości materiałów ściski z opaską zaciskową marki PIHER. Zapewniają precyzyjne połączenie ze sobą elementów takich jak ramy. Dostępne w różnych wariantach i rozmiarach.

Ściski śrubowe kątowe

Ściski śrubowe kątowe

Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Idealne dopasowanie elementów pod kątem 90°. Samodopasowujący się do różnych grubości materiałów. Dostępne w różnych wariantach i rozmiarach. Idealnie sprawdzają się w takich branżach jak stolarstwo, ślusarstwo, spawalnictwo.

Ściski krawędziowe

Ściski krawędziowe

Wykonane z wysokiej jakości żeliwa lub aluminium a ich połączenia mogą być idealnie ustawione. Ma ergonomiczny kształt co ułatwia obsługę jedną ręką.

Ściski do stołów spawalniczych i akcesoria spawalnicze

Ściski do stołów spawalniczych i akcesoria spawalnicze

Ściski i akcesoria do montażu w stołach spawalniczych.

Dociski szybkomocujące

Dociski szybkomocujące

Wykonane z wysokiej jakości materiałów dociski szybkomocujące marki PIHER. Są dostępne w różnych wariantach i rozmiarach. Jest to idealne rozwiązanie dedykowana do stolarstwa, ślusarstwa i spawalnictwa.

Imadła i akcesoria

Imadła i akcesoria

Są wykonane z wysokiej jakości materiałów imadła marki PIHER. Idealnie nadają się do stolarstwa i ślusarstwa jednakże znajdą zastosowanie zarówno w warsztacie i na montażu. Dostępne w różnych wariantach i rozmiarach.

Przyssawki i nosidła

Przyssawki i nosidła

Wykonane z wysokiej jakości materiałów przyssawy i nosidła marki PIHER. Idealnie nadają się do przenoszenia płyt wiórowych, OSB, gipsowo-kartonowych, tafli szkła itd. Niektóre modele idealnie nadają się do poziomowania blatów z Corianu lub innych płyt mineralno-akrylowych. Są dostępne w różnych wariantach i rozmiarach.

Kurtyny antypyłowe

Kurtyny antypyłowe

Automatyczne zaciskanie dzięki paskom magnetycznym. Nie posiada zamka, otwieranie i zamykanie bez użycia rąk. Maksymalna długość nadproża - 130cm a wysokość otworu - 200 cm. Kurtyna posiada szczelne zamknięcie oraz dwie prowadnice w zestawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl