Ściernice walcowe 100x100x19

Ściernice walcowe 100x100x19

 

Sprawdź naszą ofertę ściernic walcowych 100x100x19

 

ŚCIERNICA WALCOWA DO POSTARZANIA DREWNA:

z włókna poliamidowego/nylonowa, z drutu mosiądzowanego lub stalowego: postarzanie drewna tj. tworzenie głębokich bruzd szczotką mosiądzowaną lub stalową – następnie szlifowanie i wygładzanie powstałych we wcześniejszym procesie zadziorów szczotką z włókna poliamidowego

ŚCIERNICA WALCOWA Z WŁÓKNINY TWARDEJ EX COARSE:

włóknina przeznaczona do agresywnego czyszczenia z rdzy i czyszczenia spawów, usuwania starych powłok lakierniczych i malarskich, do czyszczenia betonu, kamienia

ŚCIERNICA WALCOWA Z WŁÓKNINY:

Coarse, Medium, Fine, Very Fine, Ultra Fine: wykorzystywana jest podczas prac wykończeniowych - służy do szlifowania, polerowania i czyszczenia powierzchni. Przestrzenne umieszczenie ziarna ściernego oraz elastyczna struktura nadaje narzędziom sprężystość, dopasowując się do kształtu obrabianej powierzchni oraz umożliwia szlifowanie bez przegrzewania.

ŚCIERNICA WALCOWA Z WŁÓKNINY PRZEDKŁADANA PŁÓTNEM:

coarse/P80; medium/P120; fine/P180; very fine/P240: umożliwia zwiększenie agresywności, wydajności, uzyskanie mocniejszego szlifu oraz zwiększa żywotność narzędzia.

ŚCIERNICA WALCOWA Z PŁÓTNA ŚCIERNEGO:

dostępne gradacje od P40 do P320: stosowane są do szlifowania powierzchni metalowych, stali nierdzewnej a także do obrabiania drewna i tworzyw sztucznych.

ŚCIERNICA WALCOWA Z WŁÓKNINY TYPE-T:

ściernica walcowa do obróbki wykończeniowej (polerowania) wykonana z włókniny Type-T (włóknina bez materiału ściernego). Ściernica zastępuje filc polerski, idealnie nadaje się do polerowania przy użyciu pasty polerskiej.

Zalety ściernic walcowych:

  • możliwość szybkiej obróbki dużej powierzchni

  • szeroki wybór gradacji i rodzaju materiału

Trzpień mocujący adapter satyniarki 100x19 M14:

adapter do szlifierki kątowej pozwalający na zamocowanie ściernic walcowych o rozmiarze 100x100x19 mm. Mocowanie do szlifierki kątowej: gwint M14, długość: 100 mm, średnica: 19 mm.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl